Přístrojová ošetření

Vítejte na stránce transformace těla, kde výkonnost setkává se zdravím a kde se veškerá vaše očekávání stanou realitou. Naše přístrojová ošetření - EMSCULPT, Triger point solver a měření InBody - představují špičkovou technologii, která vám poskytne nejúčinnější a nejbezpečnější pomoc v cestě za vysněnou postavou a zdravým tělem. 

Naše ordinace v Praze - Řeporyjích je příjemně dostupná zejména pro oblast Prahy 5 a okolních lokalit, snadno se k nám dostanete z Berouna a okolí.

Víte, jaké je to cítit se nespokojený se svým tělem a jak toto nespokojenství může negativně ovlivnit vaše sebevědomí a kvalitu života. My jsme tu, abychom vám pomohli změnit toto vnímání. Naše přístrojová ošetření nabízejí řešení, která skutečně fungují a která jsou přizpůsobena vašim individuálním potřebám.

**EMSCULPT**

je revoluční technologie s použitím elektromagnetické energie, která pomáhá tvarovat tělo a redukovat tuk. Tato non-invazivní procedura stimuluje svaly, aby pracovaly na úrovni, které by nebylo možné dosáhnout běžným cvičením, a nabízí skvělé výsledky bez nutnosti operace. Ošetření v délce 30 minut.

**Triger point solver**

je specializovaný nástroj, který se zaměřuje na odstraňování bolestivých a nepohodlných svalových uzlů. Pomocí tohoto přístroje můžete dosáhnout úlevy od chronických bolestí a napětí, které mohou ovlivnit vaši pohyblivost a kvalitu života. Ošetření v délce 20 minut. 

**Měření InBody**

je expert na analýzu složení těla, který detailně zobrazuje vaše tělesné složení a zdravotní stav. Tento přístroj vám poskytne přesný přehled o vaší tělesné kondici a pomůže vám vytvořit plán, jak dosáhnout svých fitness cílů.5 přesvědčivých důvodů, proč zvolit naše přístrojová ošetření.

- Individualita:  Každé z našich ošetření je přizpůsobeno vašim individuálním potřebám a cílům, aby byly výsledky co nejefektivnější.

- Bezpečnost:  Všechny naše přístroje jsou certifikované a schválené odborníky, takže je jejich použití naprosto bezpečné.

- Rychlé výsledky:  Naše pokročilé technologie nabízí rychlé výsledky, takže uvidíte a pocítíte změnu již po několika sezeních.

- Komplexní péče:  Naše ošetření se zaměřují na celkovou péči o tělo - od tvorby svalů a redukce tuku, přes odstraňování bolesti a napětí, až po detailní analýzu tělesné kondice.

- Zvýšení sebevědomí:  Pomocí našich přístrojů dosáhnete svých fitness cílů, což výrazně zvýší vaše sebevědomí a celkovou kvalitu života.

 

Můžete nám napsat pomocí níže uvedeného formuláře a nebo se rovnou objednat na telefonním čísle: +420 731 181 724 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: